sobota 28. apríla 2012

Laky na nechty od Essence

Ahojte :) Chcem sa s vami podeliť s mojimi novými lakmi od Essence. Každému sa budem venovať osobitne. Začala by som Gel look topcoat. Má trošku hustejšiu konzistenciu na to, že je nový. Takže sa s ním pracuje ťažšie, ale hlavne nevidím v ňom rozdiel od lacných priesvitných lakov. Pekne zafixuje spodný lak, takže mi nechty vydržia pekné aj 4 - 5 dní, ale určite nevyzerajú ako gelové :)Stál myslím, že 1, 50.
Takže malíček a prsteník som nalakovala ostané dva nie sú nalakované.
Chcela som, aby ste videli ako vyzerá Gel look aj na nejakom laku. Rozdiel takmer nie je vidieť. Naživo trošku, ak sa zahľadím je viac lesklejší. Znovu som naniesla Gel look na malíček a prsteníček. Hodnotenie: 5 z 10. Negatíva: určite nechty nevyzerajú ako gelové, hustejšia konzistencia, 8 ml menšie balenie. Pozitíva: dlho vydrží. Ale určite ho miniem celý :)
Presunula by som sa k ďalšiemu laku Blossoms etc 02 I like a ja môžem povedať, že ja ho I love :D. Kúpila som ho vo výpredaji a ešte som na ňom mala aj inú zľavu 20 percentnú, myslím. Takže stál nejakých 70 centov :) Zamilovala som sa do neho hneď ako som ho videla a kúpila by som ho aj keby bol drahší. Má farbu, akú som už dávno zháňala. Stačila jedna väčšia vrstva a krásne kryl. Obal je podlhovastejší a má dobré štetinky, ale to majú všetky štyri.
Hodnotenie: 10 z 10.
Ďalší pán na holenie :) je lak Colour and go 50 Irreplaceable. Je nenápadný, ale ako šedá miška sa určite cítiť nebudete :) Má telovú farbu doplnenú o zlaté trblietky. Po nanesení prvej vrstvy ešte stále presvitajú nechty, ale mne sa to tak celkom páči. Ak nanesiete druhú vrstvu už je nepriehľadný. Vydrží tak normálne asi 2 - 3 dni. Mne sa hneď laky oderú, pretože ruky veľmi nešetrím v domácnosti a ani pri maľovaní obrazov to nie je inak.
S jednou vrstvou laku.
S dvoma vrstvami na ukazováku a prostredníku. Hodnotenie: 9 z 10. Bod som strhla za veľkosť 5 ml, čo je dosť málo.

3 komentáre:

  1. ahoj, ďakujem veľmi pekne že si začala s essence lakmi a hlavne s gel- look top coat :) takže viem, že si ho nekúpim, mám iné nadlaky, ktoré vyzerajú skoro tak isto :) ešte raz ti veľmi dakujem :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ach ! Ten světle blakytně modrý právě sháním ! Krásná barva :))


    http://rollicking-fashion.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť